.

MCEUS 30 Компјутери Обоени Нерѓосувачки Челик Облека Иглички Перење Клипови Жица штипки за алишта, Силно се Стега Метални Облека Штипки Повеќенаменски за Виси Облека?

MCEUS 30 Компјутери Обоени Нерѓосувачки Челик Облека Иглички Перење Клипови Жица штипки за алишта, Силно се Стега Метални

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Велат збогум на евтини пластични штипки дека се скрши и кадар, овие нерѓосувачки челик штипки за алишта се силни и издржливи што значи помалку отпад за нашата планета.Направени од едно парче на 304 Нерѓосувачки Челик.ДОЛГ ЖИВОТ СЛОЈ - MCEUS штипки за алишта со Премиум Квалитет челик, Тешки и Titainum виножито обложени, светли бои.ПРИЈАТЕЛ НА ОБЛЕКА - доволно Силна за вашиот влажни крпи, нежен доволно за затворен простор; MCEUS 304 од не ' рѓосувачки челик штипки за алишта се направени со мазните лизгави технологија што нема да го обележите вашето облека додека осигурувајќи дека вашите алишта останува да се стави.МУЛТИ-ЦЕЛ - MCEUS штипки за алишта се идеални за повеќе внатрешна и надворешна употреба.На штипки за алишта се погодни за соба декорација, храна клип, снек торба запечатување, перална, преносни кога патувате.ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ - Вашето купување вклучува 30 висок квалитет, од нерѓосувачки челик, штипки за алишта со бонус обновливи торба за лесен за складирање; Направи пластични штипки нешто од минатото и надградба на нашите премија облека иглички денес.Тие се малку, но многу силна.MCEUS штипки за алишта се направи прилично корисно и супер подарок.Тие се меки на ткаенини без остри рабови.Тие се со Titainum виножито обложена.Тие се направени од 304 од не ' рѓосувачки челик дека рѓа доказ.MCEUS штипки за алишта доаѓаат со обновливи кеса направена од одржливи материјали.Димензии : 2.36 инчен Lenght.Држи : Облека, Перење, Фотографии, Занаети, Чорапи, Ќебиња, Пешкири, долна облека, Снек Кеса, хартиена датотека и така натаму.Материјал : Трајни Производи Од Не ' Рѓосувачки Челик.Пакетот Вклучува : 30 Пакување од нерѓосувачки челик перење клипови со бесплатен обновливи складирање торба.

Особините