.

Nickanny е Памук Престилка, Clothesline, како и Природни Тешки Дрвени штипки за алишта w/Метал Пролет Сет (Престилка Иглички)

Nickanny е Памук Престилка, Clothesline, како и Природни Тешки Дрвени штипки за алишта w/Метал Пролет Сет (Престилка Иглички)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

МЕРЕЊА - 3 1/4" долго 3/8" Широк 1/2" Висока во носот (Линија е 3/16"x100' долго) Престилка 12"X24", со 8"X12" џеб и Врски 36" на секоја страна.ТЕЖИНА - Наместете Престилка и Игли 30-10oz Поставите Престилка , Игли, и Линија-1lb 11oz.CLOTHESLINE - преносни clothesline дека може да донесе каде што може да се вклопат во вашата торба и во вашиот багаж и ќе може да им се насекаде од дрва да било жици и рачки во хотели.ПРЕСТИЛКА - 100% Памук двојно stitched за дополнителна сила.Canvass половината врски; еден џеб за предмети, како завртки, клипови, куки, итн.Штипки за алишта - Пакет од 30 дрвени игли со метални пружини во секој сет ви овозможува да сува облека и други предмети од листови на чорапи.Корисна за обезбедување кујна торби в соба и патио украси и уметности и занаети. "Оваа престилка, clothesline и штипки за алишта собата е мора да има за повеќекратна употреба од перење и сушење користи за кампување, уметности и занаети и да патуваат или да се забавуваат денови на плажа.Престилка има џеб за чување на предмети, како ноктите, навртки, куки, итн.Стигнале и преносни clothesline може да се донесе и инсталирани насекаде и дрвени штипки за алишта со метални пружини ви помага да ги обезбедите облека од листови да чорапи, уметности и занаети, украси и повеќе. ".

Особините