.

масовно го купува CC444-48 Мини Занает штипки за алишта

масовно го купува CC444-48 Мини Занает штипки за алишта

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мини дрвени штипки за алишта обезбеди часа на изработката забава.Ги користите на картички, покани, scrapbooks, кукли и повеќе.Штипки за алишта може да биде обоен и залепени.Постојат 40 дрвени штипки за алишта по пакет.Поставете доаѓа спакувана во поли торба со насловот картичка.Карактеристики.Мини дрвени штипки за алишта обезбеди часа на изработката забава.Ги користите на картички покани scrapbooks кукли и повеќе.Штипки за алишта може да биде обоен и залепени.Постојат 40 дрвени штипки за алишта по пакет.Поставете доаѓа спакувана во поли торба со насловот картичка.Секој clothespin е околу 0.25 x 1.во Случај на 48.

Особините