.

100 PC Црна Пластика Вртливата Перење Кука/Клипови Облека Pin Екранот Продавница Тела

100 PC Црна Пластика Вртливата Перење Кука/Клипови Облека Pin Екранот Продавница Тела

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Користење Со Жица Мрежа, Peg Куки И Жица Кошеви Облека pin облека иглички перална организација облека pin.Клипот Ширина : 5/16" дома essentials облека игли за виси перење облека клипови облека клипови.Материјал : Пластика.Боја : Црна.Количина : 100 Парчиња По Нарачка.Бренд Нови Мини Вртливата Клипови Боја : Црна Материјал : Пластични Клип Ширина : 5/16" Употреба Со Жица Мрежа, Peg Куки И Жица Кошеви Одлична За Прикачување на Стока ,Мали Додатоци Единица Вкупната Димензија : 5/8"L x 5/8"W x 1-7/8"H *Проценка Само* Испорака Тежина : 8 Унца *Проценка Само* Количина : 100 Парчиња По Ред на Мали Товарни Објект.

Особините