.

Ноќта На Вештерките Хорор Килим

Ноќта На Вештерките Хорор Килим

DEN 2279.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Хорор Килим.Божиќ Килим кат оркестарот.Ноќта на вештерките Килими ,тепих.Килим Големина : Мал : 3ft x 5ft ( 36 инчи x 60 инчи) Медиум : 4ft x 6ft ( 48 инчи x 72 инчи) Големи : 5ft x 8ft (60 инчи x 96 инчи) X-Large 9ft x 5.5 ft (67 инчи x 108 инчи).Дебелина : за 8мм Dustproof.Големина : Медиум.

Особините