.

ЗАФАТЕН-АГОЛ 396 Парчиња О-Прстен Комплет Нитрилна 90 Duro за Хидраулични Цевка Пумпа за Хидраулични Фитинзи О-Прстен Печат Кит О-Прстен за Полнење за Гасеница

ЗАФАТЕН-АГОЛ 396 Парчиња О-Прстен Комплет Нитрилна 90 Duro за Хидраулични Цевка Пумпа за Хидраулични Фитинзи О-Прстен Печат

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет : Направен од Нитрилна (NBR) 90 брегот материјал,се трајни,висока температура отпор,анти-статички,масло отпорни,УВ отпор,отпорни на топлина,отпорни на абење.Мулти големина : Оваа корисна комплет содржи 396pcs NBR o-прстени во 36 најпопуларните големини се користи на Гасеница опрема.Широка Примена : O-ring комплет се користи за Гасеница багер.Корисна Пакување : Доаѓа со тешки за чување кој ја чува секоја големина o прстени одделени и организирани,што го прави лесен за носење, одберете и се соберат.Услуги на клиентите се : Ви се незадоволни од било која причина, се вратат на вашиот комплет без прашања и ЗАФАТЕНИ-АГОЛ ќе се обезбеди целосна наплата.

Особините