.

15 КОМПЈУТЕРИ 7 Инчен Нула Четка Жица Поставена Четка во Собата, од не 'Рѓосувачки Челик Четки Месинг Четки Најлон Четка со Криви Пластична Рачка за Чистење Заварува?

15 КОМПЈУТЕРИ 7 Инчен Нула Четка Жица Поставена Четка во Собата, од не 'Рѓосувачки Челик Четки Месинг Четки Најлон Четка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[3 Стил на Нула Четки] Доаѓа со 15 парчиња нула четки од различен материјал за различни функции и може целосно да ги исполни вашите различни чистење потреби. [Различни Примена] Најлон влакната чисти деликатни делови и детали возило ентериери.Дувачкиот влакната чисти метални делови без оштетување на површинските или опасност од предизвика.Нерѓосувачки челик влакната за тешки чистењето работни места. [Квалитетен Материјал] Четка влакната се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, месинг и најлон, анти- ' рѓа и издржливи. [Справи со Дизајн] Contoured прстот се справи со е во согласност ергономија за удобно зафат, криви рачка за грчевито држејќи се цврсто. [Виси Дупка] Секоја Четка доаѓа со отвор за лесно да виси, лесно за чување и простор за заштеда.Опис на производот -Ова нула четка во собата е најдобриот избор за вашата наоѓање. -Одлична за чистење на врата, прозорец, возила и повеќе.Лесно да се чисти некои ќошиња и rusty места.Спецификација Пакет се Вклучени : 5 x нерѓосувачки челик жица четки; 5 x месинг жица четки; 5 x најлон четки; Боја : Сребрена, златна, црна Материјал : Нерѓосувачки челик, месинг, најлон, пластика се справи со Должина на Четка Рачка : 5.1 инчен/ 13cm Должина на Четка Глава : 1.6 инчен/ 4.1 см Ширина на Четка Глава : 0.4 инчен/ 1 cm Забелешка : ве Молиме бидете внимателни да не пирс вашите раце кога се користи и за чистење.И чувајте ја подалеку од деца.Нашата цел е да обезбеди висок квалитет на производот и на врвот на ниво на услуги на клиентите.Ова нула четка е најдобриот избор за вашата наоѓање.Купи со доверба, 100% задоволството на клиентите.

Особините