.

X-DREE 2 Парчиња Црна Пролет Дизајн Мини У Облик Thrum Предиво Бод Везови Средување на Прилагоди Занает Ножици Секачи Shears(2 Unids Гора Diseño де Primavera Мини У Форма Thrum Hilo Puntada Bordad

X-DREE 2 Парчиња Црна Пролет Дизајн Мини У Облик Thrum Предиво Бод Везови Средување на Прилагоди Занает Ножици Секачи Shears(2

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име На Производ : Предиво Ножици;Материјал : Метал.Вкупната Големина(Приближно) : 10 x x x x x 2.5 0.9 cm/ 4 x 1 x 0.35(L*W*T).Боја : Black.Net Тежина : 15g(Peso Neto : 15g.Пакет Содржина : - 2 x Предиво Ножици(Contenido del paquete : 2 x tijeras де hilo. 2 Парчиња Црна Пролет Дизајн Мини У Облик Thrum Предиво Бод Везови Средување на Прилагоди Занает Ножици Секачи Shears Designed со остар нож и уникатни се справи.Користи широко за сечење на крстот бод thrum, предиво, конец, риболов линија или други.Опис на Spanish2 Unids Гора Diseño де Primavera Мини У Форма Thrum Hilo Puntada Bordado Recorte Прилагоди Занает Tijeras Cortadores Tijeras Nombre del producto : Tijeras де hilo; Материјал : Metal Tamaño општи (aproximado) : 10 x x x x x 2.5 0.9 cm / 4 "x 1" x 0.35 " (L * W * T)Де боја negro Peso Neto : 15g Contenido del paquete : 2 x tijeras де hilo.

Особините