.

Графички Tees за Жените Смешно Изреки Кратко Sleeve Симпатична Блузи Само Девојка, Кој Сака Llamas Писмо за Печатење Лето Т Кошули

Графички Tees за Жените Смешно Изреки Кратко Sleeve Симпатична Блузи Само Девојка, Кој Сака Llamas Писмо за Печатење Лето

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

87" Азија Големина на : XXXL - со НАС на : 14 - Биста : 112cm/44.94" - Должина на : 70cm/27.54" - Sleeve : 18cm/7.87" Азија Големина : XXL - со НАС на : 12 - Биста : 108cm/42.98" - Рамо : 44cm/17. (ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА НАРАЧАТЕ ЕДЕН ИЛИ ДВА ГОЛЕМИНА ПОГОЛЕМА ОД ВАШИОТ ТИПИЧЕН ГОЛЕМИНА ВО НАС ПРОДАВНИЦА !).

Особините