.

VAQM Божиќ Чорапи 18 инчен 4 Пакет Поврзана Божиќ Чорапи Виси Чорапи за Семејството Сезона Оркестарот (Божиќ Чорапи 4Pcs, 18)

VAQM Божиќ Чорапи 18 инчен 4 Пакет Поврзана Божиќ Чорапи Виси Чорапи за Семејството Сезона Оркестарот (Божиќ Чорапи 4Pcs,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤【МЕКА КАБЕЛ ПОВРЗАНА】Божиќ чорапи направен од дебела рачно изработени кабел плетени,многу убаво мека,трајни,плетени персоналните чорапи голема прилог на празник украси adn сезони оркестарот.кабел поврзана чорапи 18 инчен празник порибување дедо чорапи. ❤【ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ】Божиќ чорапи 18" долго,и има некои соба да се водат,персоналните божиќ чорапи ќе имате доволно простор за бонбони трска,подарок картички и некои мали третира.сплетам божиќ чорапи 4 Пакет класичен божиќ чорапи. ❤【СИМПАТИЧНА&ПОГОДНОСТ】Божиќ поврзана чорапи уникатен симпатична кабел поврзана шема,секој плетени божиќ чорапи имаат здрав виси јамка,можете да се откажам од гарланд или висат над каминот.виси чорапи украси големи димензии плетени чорапи. ❤【 НАЈДОБАР ПОДАРОК】4 парчиња симпатична божиќ кабел чорапи,бела,црвена и зелена,плетени кабел чорапи е совршен божиќ украси подарок за семејството и пријателите.божиќ чорапи кабел чорапи уникатен чорапи персоналните порибување. ❤【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】Ќе Било каков проблем на нашиот единствен персоналните чорапи,не двоумете се контактирајте со нас,ние ќе им помогне на вас во 24 часа.ние се обврзува да бидете сигурни дека нашите клиенти се 100% задоволни со нашата божиќ чорапи и услуги.ткаени празник порибување. 4 Пакет Кабел Чорапи, Плетени Божиќ Чорапи Ткаени Празник Порибување Божиќ Селски Персоналните Порибување Украси ❤Божиќ чорапи многу симпатична,кабел поврзана порибување како декорација,но вие исто така да ги користите, да се стави малку порибување stuffers и подароци во нив. ❤Кабел поврзана чорапи се убаво мека, пространа и тие имаат на лагер, па нешта нема да се заглавени во предиво,дедо чорапи ќе имате доволно простор за добрите. ❤Ткаени празник чорапи е совршен за семејство се заедно,божиќ декор,и роденден партии,прави совршен Подарок за семејството и пријателите.Божиќ Чорапи Боја : Бела,Црвена,Зелена Пакет Вклучува : Божиќ виси чорапи божиќ чорапи божиќ камин виси чорапи декорација чорапи за божиќ декорација 15" црвено чувствува празник божиќ чорапи 3 компјутери set класичен божиќ чорапи 18" симпатична дедо мраз играчки чорапи, плетени порибување украси за одмор на дрво деко 18" единствена бургундија поврзана божиќ чорапи 3 pack 15" мала големина кабел поврзана плетени божиќ чорапи божиќ селски Персоналните порибување украси за семејството сезона оркестарот персоналните божиќ порибување кабел чорапи камин оркестарот голем 18" сплетам божиќ чорапи.

Особините