.

ZOUSHUAIDEDIAN 72W Ув Led Помине Светилка, Easkep со 4 Тајмер Поставување Преносни Помине Фен за Лекување Светилка за Нокти и Ноктот на Гелови врз Основа Полирање со Автоматски С

ZOUSHUAIDEDIAN 72W Ув Led Помине Светилка, Easkep со 4 Тајмер Поставување Преносни Помине Фен за Лекување Светилка за Нокти

DEN 3197.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 Поставување на Тајмерот : Можете да одберете пати од страна на 10-ти,на 30 години,60-тите,99s(ниска топлина режим) копчиња внесете во ниска топлина режим, моќ се зголемува постепено со текот на времето, да ги реши сите болка проблеми предизвикани од лекување на гелови.Професионален Дизајн на LED Помине Светилка : има нов професионален дизајн со dual LED извор на светлина.Ноктите фен се применливи за лекување на речиси сите помине гелови без мртвите зона! 36 парчиња долги-трајни 50000hrs живот LED монистра се рамномерно распоредени внатре, тоа ќе ви помогне да подеднакво лек гел лак.Автоматски Сензор и LCD Дисплеј : Раце, се врти светлина врз.Рацете надвор, се врти light off.Ако не го користите времето на поставување на копчиња, инфраред сензор почнува да работи кога ставање на рацете во машина.Макс работното време трае 120s.Професионална и Лекување на Речиси Сите Помине Гелови : LED гелови, вклучувајќи тешко гелови, згради, скулптури гел, гем лепак итн.Но, не за редовно лак!Не бренд барања, лесен за употреба, само приклучете се и вие се подготвени да си одат!.Салон Ефект Дома : Нашата гел лак светлина не само на најдобар избор за manicurist, но, исто така, може да биде совршен подарок за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Божиќ, и Свадба Годишнината.

Особините