.

7pcs Прецизност Помине Clippers Поставите Педикир Маникир Поставена од не ' Рѓосувачки Челик Коса Педикир Ножици За Пети Ноктите Со СТП Кожа Случај (Боја : Темно кафеава)

7pcs Прецизност Помине Clippers Поставите Педикир Маникир Поставена од не ' Рѓосувачки Челик Коса Педикир Ножици За Пети

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нано стакло датотека, светла по мелење, нокти во облик на, круг.Дури и најмалите влакна може да биде отстранета лесно.Носот коса clipper, круг главата дизајн, не е лесно да се случајно му наштети на носната шуплина.Од rigorousness, за убавината, за да изберете од три бои.Вертикален помине clippers, посочи устата дизајн, полесно да се намали мртвата кожа/burrs.Име на производ : Ноктите Clipper Set Product материјал : увезени од нерѓосувачки steel Color : темно кафеаво/темно сива/светлина gray PU Кожа Помине Clipper Set Product димензии : должина 158mm/6.2, ширина 108mm/4.2 in Commodity тип : лични перење/чистење/Применливи делови : fingernails Applicable предмет : општо.

Особините