.

Mantello Нога Впива Бања Слив - крупните Нога Впива Када - Педикир Нога Впие - Home Foot Spa (Сина)

Mantello Нога Впива Бања Слив - крупните Нога Впива Када - Педикир Нога Впие - Home Foot Spa (Сина)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нема дамка и мирис.Рузмарин масло да им помогне на смири уморни мускулите.Cedarwood масло како антисептик и анти-габични.Лекување на болки во нозете, bunions, plantar fasciitis, metatarsalgia, tendonitis, извртени глуждови, артритични прсти & зглобовите и други нога и глуждот заболувања.Ако наидат на проблеми со овој нога впива слив, ги споделите со нас и ние ќе се направат нештата десно.Стрес олеснување : Топла вода потопување обезбедува безбедно, релаксирачки начин да се развивам, намалување на анксиозноста, и поефикасно да се справат со предизвиците на секојдневниот живот.Како резултат на тоа, болка во мускулите оди далеку побрзо.Лаванда масло за релаксација и болка.Клучни Карактеристики На Производот.Даваат топла билен чај пред третман ќе ви помогне да се подигне температурата.

Особините