.

Вшмукување Чаша Дното Нога Почиста, Нога Разлиствам Чистење, Чистење Камен Сина за Масажа Опуштена

Вшмукување Чаша Дното Нога Почиста, Нога Разлиствам Чистење, Чистење Камен Сина за Масажа Опуштена

DEN 371.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да имаат нога масажа и разлиствам мртвите кожата во исто време.Дното вшмукување чаша дизајн, може да биде добро за фиксно на подот.Може да се користи со било кој тип на течен сапун.Погоден за корисници со ограничена мобилност и флексибилност.Лесно се чисти вашиот нозе без виткање.Опис : Овој производ дизајниран за капење нога масажа.Нејзините различни масажа четка дизајн на лево и десно страни, може да масажа на ногата додека се зема туш.Постои pumice чистење камен на средната страна, можете да разлиствам мртвите кожата на ногата кога можете да уживате во подножјето масажа.Дното вшмукување чаша дизајн, може да биде добро за фиксно на подот.Карактеристики : 1. Лесно се чисти вашиот нозе без виткање.2. Дното вшмукување чаша дизајн, може да биде добро за фиксно на подот.3. Можете да имаат нога масажа и разлиствам мртвите кожата во исто време.4. Погоден за корисници со ограничена мобилност и флексибилност.5. Може да се користи со било кој тип на течен сапун.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Нога Масажа Cleaner Material : Silicone Color : Како Слика Shows Size : Прибл.26.5 * 15 * 2.5 cm / 10.4 * 5.9 * 0.9 inch Package Тежина : Околу.310g Package Вклучуваат : 1 x Нога Масажа Почиста.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Foot Massage Cleaner
Material:
Silicone
Color:
As Picture Shows
Size:
Approx.26.5 * 15 * 2.5cm / 10.4 * 5.9 * 0.9inch
Package Weight:
Approx.310g
Package Include:
1 x Foot Massage Cleaner :