.

SHINYEVER 5 во 1 Длабоко Плачко Клеча Мулти-Функција Фитнес Тренер Длабоко Клеча Машина за Домашна Фитнес Тренингот Станица Нога Вежба Машина

SHINYEVER 5 во 1 Длабоко Плачко Клеча Мулти-Функција Фитнес Тренер Длабоко Клеча Машина за Домашна Фитнес Тренингот Станица

DEN 3359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Целосно прилагодливи подлога височини и позиции за да одговара на вашата висина и тип на тело.Во исто време, тоа е опремен со која се протега појас за да додадете повеќе вежба методи за вас.Додека стои squats се еден од најпознатите потценети и лесно да се запоставени вежби, оваа машина помага на спортистите да се постигне најголема можна резултати од вршење на нив редовно.Додека стои squats се еден од најпознатите потценети и лесно да се запоставени вежби, оваа машина помага на спортистите да се постигне најголема можна резултати од вршење на нив редовно.Тешки-должност челик главната рамка, пена tripod, удобно задното седиште перница, прошируваат челик анти-пропадна педали, секој дел е направен од високо-квалитетни материјали.Мултифункционален Фитнес Опрема : Тој ги комбинира голем број на основната обука функции,како што се длабоко плачко клеча, седат прозорци и push-up прозорци да се обезбедат соодветни физички вежби за стомакот, задникот и нозете.3 инчен / 42-49cm Max Тежина Капацитет : 250lbs Производ тежина : 28.Ефективно насочено на quadriceps и gluteal мускулите и зајакнување на коленото и на колкот зглобовите.Зошто плачко клеча машина е толку голема, и вие сериозно треба да се разгледа за да се има една?Ако сте во потрага за еден простор за заштеда на машина која ќе ви помогне да работат на вашиот glutes, квадрицепси, и јадро, не гледам подалеку од плачко клеча машина.На плачко клеча машина помага да се создаде изолирана средина во која ќе можат да работат на големи мускули напред на бедрото, без overexerting колена.

Особините