.

TOPHOUSE Прилагодливи Коса Одбор Теле Носила и Глуждот Приклонуваат Одбор 5 Позиција Не се Лизга Дизајн Тешки Пластика (330 lb Капацитет) 11.8 X 9.8(Зелен)

TOPHOUSE Прилагодливи Коса Одбор Теле Носила и Глуждот Приклонуваат Одбор 5 Позиција Не се Лизга Дизајн Тешки Пластика

DEN 357.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤ ПРИЛАГОДЛИВИ : Ова коса одбор е прилагодлив за 5 Позиции : 15°, 20°, 30° , 45°and60°.Тоа им помага да се направи вашите мускули и теле протега која го задржува plantar fasciitis одблесокот прозорци подалеку. ❤ ИЗДРЖЛИВИ : Густа пластика и нерѓосувачки челик шарки прави коса одбор цврсти и издржливи.Тоа огради станот ,помалку од 2" дебел, за лесно складирање и преносливост.Големина е 11.8" x 9.8". ❤ УДОБНО : Карактеристики на текстура површината и пластични/гума усна потпетици за да се спречи моите нозе од лизгање надвор од одборот. ❤ КОРИСТИ : Создаден за да се фокусира и да се водат на лак на вашите нозе, телиња, hamstring и хип мускулите.Може да се користи дома, канцеларија или затворен-отворено. ❤ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нема собрание потребно.Одлично за мажи, жени и постари лица.Тоа е едноставна, но ефикасна алатка како се протега помош.

Особините