.

КООРДИНАТОР 2Pc Прецизност Инженери Машина Бар Ниво, 0.02 mm Премиум Јаглероден Челик 100mm

КООРДИНАТОР 2Pc Прецизност Инженери Машина Бар Ниво, 0.02 mm Премиум Јаглероден Челик 100mm

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од премиум јаглероден челик, високо квалитетни, трајни.Висока точност : 0.02 mm. 100% сосема нов.Прецизност инженери дух ниво за поставување и проверување на нивото на машини и друга висока точност израмнување апликации.Со дрвени случај, лесно за чување и носат.Опис : Прецизност инженери дух ниво за поставување и проверување на нивото на машини и друга висока точност израмнување апликации. - Направен од премиум јаглероден челик, со висок квалитет, издржлив - Со дрвени случај, лесно за чување и носат Висока точност : 0.02 мм - 100% сосема new Specification : - 100mm Големина : Прибл.10x4x4.5см/3.94x1.57x1.77 инчен - Материјал : Јаглероден Челик Боја : Како Shown Package Вклучува : 2 Парчиња Нивоа.

Особините