.

Heron 6100 Cplusx100ft Спроводливост Плус Нивото на Водата Метар со Температура, 100'

Heron 6100 Cplusx100ft Спроводливост Плус Нивото на Водата Метар со Температура, 100'

DEN 304.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мерка реално време со температура и спроводливост.Во истрагата е 7/8 инчи во дијаметар и 5,5 инчи долг (2,2 см од 14cm).На LCD екранот се прикажува спроводливост вредности до 80,000 микро Сименс и температура се движат од 0 C до +50 C. Носи торба вклучени.Heron 6100 Cplusx100ft Спроводливост Плус Нивото на Водата Метар со Температура, 100'.

Особините