.

Неонски Знак LED Светло Персоналните Неонски Светла за Ѕид Оркестарот Бар, Паб на Пиво Бар Партија Гаража Соба Декорација 20 Ширина

Неонски Знак LED Светло Персоналните Неонски Светла за Ѕид Оркестарот Бар, Паб на Пиво Бар Партија Гаража Соба Декорација

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

LED неонски знак, се кандидира на многу побезбедно напон 12 V.Направени од долготрајни, еколошки LED неонски лента, монтиран на јасни акрилик назад одбор.Издржливи, долго-траен, и безбеден за употреба, совршен нешто со што да декорирате вашиот дом.Ниска енергија, висока осветленост, и економски и еколошки пријателски.Лесно се Инсталира и да се Убави, слободни виси колекции вклучени(како што се завртки и виси синџир).Име : LED Неонски Знак Материјал : LED Неонски Флекс, Јасно Акрилик Димензии : Ширина 20" Dimmer Mode : ON / OFF / Затемнување(10%-100% ) Напојување : DC12v адаптер Пакет се вклучени : Неонски Знак, Производ Прирачник, Адаптер, Dimmer, Навртки, Виси синџир.

Особините