.

ineonlife Пиво Неонски Знаци Предводени Неонски Светлосни Знаци за Ѕид Оркестарот Жолта Бело Пиво Неонски Знаци за Бар Клуб Плажа Продавница Божиќ Роденден на Човекот,

ineonlife Пиво Неонски Знаци Предводени Неонски Светлосни Знаци за Ѕид Оркестарот Жолта Бело Пиво Неонски Знаци за Бар

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Чудна Неонски Пиво Знаци за Барови Дизајн : Ineonlife пиво неонски светла се нашата независна иновација на производот.Дизајнот е инспириран од луѓе е омилен пивски чаши.Пиво неонски светлина даде исклучи топла жолта и бела светлина,прекрасен пиво неонски светлина знак соба оркестарот за да го замените здодевни маса светилка и додадете боја на човекот, пештера(семејство бар).Вредни LED Пиво Неонски Пакет : Прво, ќе добие убав подарок кутија, како амбалажа.Отворете ја кутијата, ќе добиете кул hangable пиво неонски знаци за човекот пештерата со акрил backboard, А 160 см (59-инчен) кабелот за напојување со 5 V ниско-напонски УБС интерфејс.Удобен прекинувач за да ги задоволат вашите потреби.Одличен Божиќ, роденденот и празник подароци!.Premiun Пиво Неонски Знаци Материјали : Пиво led неонски светлина големина приближно 14.2"X12.2".Неонски знак за Ѕид е направен од еколошки транспарентен акрилик задниот панел и PVC црева материјали.Материјал на пиво неонски светлина знак е издржлив и силен.Без светилки,ниска потрошувачка на енергија,Долг животен век.Не постои ризик од кршење на стакло или истекување на опасни материјали.Пиво Неонски Led Знак Лесен За Користење : Неонски пиво знак напојува преку USB, само приклучете во ѕидот интерфејс или компјутер, USB порта за да се отвори, ако тоа е отворено, пиво знак поддржува конекцијата на мобилни моќ.Има две дупка зад пиво облик светилка, висат пиво неонски ѕид пријавете се на вашата спална соба ѕид оркестарот или место во игра област на вашата партија да го осветлите вашата прослава.Широка Примена : Пиво во Облик на led светло ѕид оркестарот често се користи во декорација на човекот, пештера,спални соби,дневни соби,ноќен клуб,барови,Продавници и хотели.Како и Денот на Вљубените, свадби, роденден партии, Божиќ,семејството партија и други прослави.Пиво неонски знаци за ѕид оркестарот се исто така одличен избор за давање на подарок!.ПАРТИЈАТА ДОАЃА-ДАЛИ СТЕ ВО ПОТРАГА ЗА НАЈДОБРИТЕ СОБА ДЕКОРАЦИЈА ЗА ВАШАТА ПАРТИЈА?НЕ ЈА ПРОПУШТАЈТЕ ОВАА ПИВО НЕОНСКИ ЗНАЦИ ЗА ЛЕНТАТА ПОЛНА СО ИНДИВИДУАЛНОСТ.Димензија : 12.2*14.2 /31cm X36cm.Напојување : DC 5 V.Тип на Сијалица : ЛЕР.Тип На Прекинувач : Флип Switch.Приклучок Тип : Стандарден USB-А. Компатибилен Извор на Енергија : Енергија Банка, Полнач за Телефон, USB Приклучок, Компјутер, USB и сл.ineonlife НЕОНСКИ СВЕТЛА СВЕТЛИНА ДО ВАШИОТ ЖИВОТ!КАЖЕТЕ ЗБОГУМ НА ЗДОДЕВНИ ЅИДОВИ СЕГА!.

Особините