.

Неонски Знак Светлина Неонски Знак Обичај Led Неонски Светлосни Знаци Декорација За Декор Роденден Свадба Декорација (Емитуваат Боја : 50x70cm, Wattage : Кул Бело)

Неонски Знак Светлина Неонски Знак Обичај Led Неонски Светлосни Знаци Декорација За Декор Роденден Свадба Декорација (Емитуваат

DEN 10453.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

【СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА】- Нашите сопствени неонски светлина се совршена декорација за вашиот дом спални соби, бизнис, барови, ресторани, и канцеларии или настани како роденден, забави и свадби.Направете вашиот специјални настани со нашата убава неонски LED знаци. 【ПРИЛАГОДУВАЊЕ】- Ќе се направи на вашиот сопствен неонски сопствен знак според вашите желби.Вие само треба да изберете фонтот, боите, големина и повеќе од достапните опции и да добиете совршено неонски знак за вашето место. 【МАТЕРИЈАЛ】- Овие обичај неонски знаци се направени од врвен квалитет флексибилни неонски силикони цевки и поддржани со 5~8мм дебели акрилна подлога за поддршка на знакот. 【БЕЗБЕДНО И БУЧАВА СЛОБОДНИ】- Овие персонализирани неонски знаци се многу безбедно да се користи дури и во детската соба.Можете да допре до нив, додека тие се на без да му наштети себе си.Овие неонски знаци се бучава бесплатно, па можете да спијат мирно преку ноќ. 【ИЗДРЖЛИВ И едноставен ЗА ИНСТАЛАЦИЈА】- Овие led сопствен знак се издржливи и многу лесно да висат на ѕидовите.Постојат пре-drilled дупки во акрилна подлога за да ви помогне да се откажам овие знаци со помош на виси комплет за кои ние се обезбеди со знакот.

Особините