.

Мамут на Продажбата 1 Пар на Мода Ѕвезда Градите Брадавица Покрие Pasty Pasties - Разни Стил (Теал Точки)

Мамут на Продажбата 1 Пар на Мода Ѕвезда Градите Брадавица Покрие Pasty Pasties - Разни Стил (Теал Точки)

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 пар на Модата Брадавица Градите ги Покрива со Мамут на Продажбата.Нашите Брадавица Опфаќа прв висок квалитет, висока стил брадавица покрие кога ќе треба малку покриеност но не можат (или не сакаат да!) носат градник.Самолепливи (не glueing - само лупам и стап!) за лесна апликација со изборен брадавица заштита подлога за безболно отстранување.Навремено-слободен долна облека ткаенини се водат и мазна за формата и лифт.Водоотпорен и sweatproof лепило прави Nippies совршен за сите прилики : канцеларија, танцување, датуми, под бикини врвот на базен или на плажа, специјални настани, или за свадби.Nippies се првите висок квалитет, висока стил брадавица покрие кога ќе треба малку покриеност но не можат (или не сакаат да!) носат градник!.

Особините