.

Кожа Млеко Кожа водоотпорен и Заштитник - Вода Protectant Број 3 - Сите Природен, Не-Токсични Вода Proofer и Течни Пломби. Направен во САД. 2 Големини. Вклучува Премија Апликат?

Кожа Млеко Кожа водоотпорен и Заштитник - Вода Protectant Број 3 - Сите Природен, Не-Токсични Вода Proofer и Течни Пломби.

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Секој Saddleback Кожа производ е условено со Кожа Млеко пред превозот на клиенти.Тест во дискретни област пред да го користите.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ако воопшто не се задоволни од било која причина, ние ќе ви даде 100% наплата.Вода Protectant Број 3 е, исто така, 100% произведено во Америка.Кожа Нега Совети : -Прочитајте ги сите инструкции пред да го користите.Исто ТАКА, РАБОТИ ДА се ВОДООТПОРЕН ЗАТВОРЕН КОЖА - Дали имате мали деца или возрасни деца) кои се истури своите пијалок на каучот?Како за во автомобил?Вода Protectant Број 3 е совршен за било кожа која може да дојде во контакт со тешките услови, хемикалии, или течности.Остатокот знаејќи вашата кожа е безбеден, дури и во повеќето остри временски климатизери.Saddleback прави некои од најдобрите во потрага, со највисок квалитет кожни производи на пазарот.Chamberlains Кожа Млеко (Кожа Нега Liniment Број 1) да се користи на сите Saddleback Кожа Компании производи пред предмети се испраќаат на своите клиенти.Нашиот сите природни рецепти се дизајнирана да нежно состојба, чисти, ја зајакне, да се зачува, подобрат и да ги вратите вашите кожа без оптоварување тоа со тешки крем, мед масла или токсични хемикалии.Нашите комбинација од природни восоци, масла и мирис ќе го продолжи животот на вашиот негува кожа, додека зачувување дека оригиналниот кожа мирис.Вода Protectant Број 3 е совршен за користење во : -Авто тапацир, вашиот омилен кожна чанта, briefcase, паричник, јакна, purses, чевли, црвена крило чизми, седло, капи, отворено палта, ракавици, лов чизми, мото опрема, кожа мебел, авто кожа, облека и додатоци.Длабоко Услови и штити од течности.ЗАШТИТА ОД ЕЛЕМЕНТИ.Не за употреба на велур.Без разлика дали сте лов, риболов, пешачење, возење или кампување, Вода Protectant Број 3 е подготвен да храбри сето тоа.

Особините