.

JONJUMP Сирена Тема Партија Оркестарот DIY Медуза Хартија Фенер Под Морето Партија Оркестарот Девојка Сирена Роденден Украси Litte C

JONJUMP Сирена Тема Партија Оркестарот DIY Медуза Хартија Фенер Под Морето Партија Оркестарот Девојка Сирена Роденден Украси

DEN 1068.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На хартија фенери може да ви даде широк спектар да се направи одлична позадина, па дури и само да се закачи околу собата.Направени на здрав квалитет ткиво хартија и метал поддржува, хартија фенери лесно би можеле да бидат зачувани и да се користат повеќе пати.Лесно собранието е потребно.Multicolor хартија фенери се идеални за настани како што се свадби, бебе туш, birthday (роденден), bbq, прослави, соба décor, булчински туш, Велигден, Божиќ, Кинеската нова година, и општиот амбиент, декорација, прославата, и други тема партии.Совршена Градина Партија украси.Одлични Декоративни Занаети : Шарени хартија фенери се декоративни занаети за свадби, ангажмани, градина партија роденден партии, булчински тушеви, бебето тушеви, дипломски церемонии, отворено јадење, семејството reunions, градина декорација, прослави, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста , Нова Година, Божиќ.Потекло : CN(Потекло) is_customized : Нема Шема : Цвет Број на Модел : Медуза Фенер Материјал : Други Повод : партија Име : : Медуза Фенер Материјал : : хартија картичка Фенер дијаметар : 30cm/11.8 инчен tassel должина : 60cm/23.6 инчен вкупна должина : 90cm/35.4 инч .

Особините