.

DUANDETAO Мобилен Телефон Покрие Вратата за Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Нова 5i(Црна) мобилни Телефони Замена на Делови Капак (Боја : Сина)

DUANDETAO Мобилен Телефон Покрие Вратата за Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Нова 5i(Црна) мобилни Телефони Замена

DEN 904.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Замена На Делови Капак.Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Нова 5i(Црна).Мобилни Телефони Додатоци.Мобилни Телефони Accessories1. Задниот поклопец замена за Huawei Нова 5i2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нови one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Целосно се вклопуваат и work5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена parts Replacement Делови Cover Mobile Телефон Целосна Домување Капак.

Особините