.

DDTAO за Vivo Y55 Батеријата на Задниот Поклопец(Црн) (Боја : Црна)

DDTAO за Vivo Y55 Батеријата на Задниот Поклопец(Црн) (Боја : Црна)

DEN 804.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Телефон задниот поклопец.За Vivo Y55 Батеријата На Задниот Поклопец(Црна).Телефонот назад cover1. Висок квалитет на батеријата на задниот поклопец замена за Vivo Y55. 2. Замени скршен или нефункционален задните домување со нова. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Особините