.

Yyzblhh Моќ Кула се Повлече До Бар Натопи Стои Станица им Помогнам на Тренингот Брадата за Домашна Теретана Сила за Обука Фитнес Мулти-Функција на Тренингот Опрема, Пр?

Yyzblhh Моќ Кула се Повлече До Бар Натопи Стои Станица им Помогнам на Тренингот Брадата за Домашна Теретана Сила за Обука

DEN 2879.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Цврстата Конструкција.Моќ Кула има голем рамка структура направен од висок квалитет на челик со дебелина од 1,2 mm.Оваа тренингот станица може да се одржи до 440 LB.Материјал и Удобност.Повлече до бар застане е формирана од страна на кожа и железо.На степенеста надлактицата перница обезбедува удобен поддршка за лактите и лактите.На beveled backrest ефикасно ги штити ' рбет и да се зголеми тело удобност. 13 Брзини Прилагодлива Висина.Висина на натопи станица може да биде прилагодена од 59.06" да 90.55".Ова треба да се покријат сите возрасни висина се движи и да ги задоволи потребата за вежбање дома. 3 Позиции Variational Backrest.Постојат 5 прилагодливи брзини на назад подлога.Назад перница на повлече до лентата може да се прилагоди преку 5 прилагодливи дупки(2"-5.9") во поддршка на цевка според вашата секојдневна вежба.Сигурен Стабилност.На дното е опремен со четири против пролизгување вшмукување чаши, а на дното род е дизајниран да ја зголеми областа за контакт со земјата, со што на моќ кула повеќе солидна, подобрување на стабилноста и безбедноста и спречувањето на гребење на подот.А.

Особините