.

ODA ОТВОРАЊЕ-503QI Линеарна Програмабилни DC Напојување 50V 3А 300W

ODA ОТВОРАЊЕ-503QI Линеарна Програмабилни DC Напојување 50V 3А 300W

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

3-Цифрен Екран Резолуција. 16×2 Големи Карактер Тип LCD Дисплеј.Следење на Чекање Функција(Контрола 2 излез во исто време). 2 променлива излез & 2 фиксна излез.Ве молиме овозможи 4-6 недели за овој производ да пристигнат.Овој производ доаѓа со 2 година производителот гаранција.ОТВОРАЊЕ-ЧИ Серија е со високи перформанси програмабилни DC напојување со RS232 C или RS485 интерфејс врз основа на SCPI (Стандардни Команди за Програмабилни Инструменти) протокол, како и комбинација на клупата-топ и систем карактеристики во овие снабдувањето со електрична енергија обезбедува сестран решенија за вашиот дизајн и тестирање на барањата во индустриски области, R&D институт центар и образование полиња.

Особините