.

Кора и се Држи Џунглата Ѕид Decal Сет со Дрво, од Страна на Гранка и Животни, Обновливи и Repositionable

Кора и се Држи Џунглата Ѕид Decal Сет со Дрво, од Страна на Гранка и Животни, Обновливи и Repositionable

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кора и се држи џунглата животинско ѕид decal set/налепници.Вклучува дрво, од страна на гранка, сите животни се прикажани во слика, како и пеперутки, трева и цвеќиња.Печатени на ткаенина во САД.Материјалот е тенка и изгледа насликани на.Нема да го оштети ѕидови.ВКЛУЧУВА : Кафеава боја на Дрвото - 1 дрвото (прибл. 54" висок вклучувајќи го остава x 47 во.широк) - 1 гранка со лисја (прибл. 22" широк) Карактеристики : - 3 Бувови - 5 Птици - 1 Пеперутка - 2 Мајмуни (прибл. 12" широк x 12" висок вклучувајќи ги и опашка) - 1 Слон (прибл. 22" широк) (изменета слон со сива polka точка уво) - 1 Жирафа (прибл. 23.5 висок) - 1 Лав (прибл. 12" висок) - 1 Зебра (прибл. 13" висок) - Трева & Цвеќиња вклучени.Обновливи и Repositionable.Се организира на ѕидот сепак сакате!.Совршен за бебе градинки, деца' соби и playrooms. : : Кора и се држи ѕид decal. : : Еднократно и repositionable.Печатени на ткаенина.Материјалот е тенка и изгледа насликани на. : : Едноставно кора и се држи и распоредот на парчиња во оваа џунгла поставите сепак сакате.ДИЗАЈН : Стандард Џунглата (разни нијанси на зелена / браун дрво и од страна на гранка) се ВКЛУЧЕНИ ВО ОВАА DECAL ДИЗАЈН - ДИЗАЈН на : XXXL / Стандард Џунглата Дизајн / Чоколадо Дрвото - 1 дрвото (прибл. 54" висок вклучувајќи го остава x 47 во.широк) - 1 гранка со лисја (прибл. 22" широк) Карактеристики : - 3 Бувови - 5 Птици - 1 Пеперутка - 2 Мајмуни (прибл. 12" широк x 12" висок вклучувајќи ги и опашка) - 1 Слон (прибл. 22" широк) (изменета слон со сива polka точка уво) - 1 Жирафа (прибл. 23.5 висок) - 1 Лав (прибл. 12" висок) - 1 Зебра (прибл. 13" висок) - Трева & Цвеќиња вклучени се Држи Decal Дизајни е нудиме висок квалитет ѕид decals и се занимаваат со клиентите од 2012 нудат нашите производи исклучиво преку Etsy.Ние сме возбудени за да сега им понудиме на нашите истите висок квалитет на производи на ширење повеќе љубов и еден-на-еден вид дизајни!.

Особините