.

11 Инчен Молња Меквин Ѕид Decal Налепница 95 Disney Pixar Автомобили 3 Филмот Отстранлив Кора Само Стап Лепило Винил Декоративна Уметност Соба Дома Декор Детска Соба Расадни?

11 Инчен Молња Меквин Ѕид Decal Налепница 95 Disney Pixar Автомобили 3 Филмот Отстранлив Кора Само Стап Лепило Винил Декоративна

DEN 168.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Молња Меквин се подготвени да се трка!. $3.99 за брза испорака за било кој број на decals!.Брзо, Забавно и Лесно Дома Декорирање!Голема забава за партија украси и подароци!.Издржливи и Repositionable Кора и Само Држи Внатрешни работи Винил Ѕид Decal.Вистински Лиценциран Производ Исклучиво продаваат на мало од страна на Продавачот Tywiggle.Бренд нови винил ѕид decal со мала умре-намалување на нетранспарентно граница и позадина.Највисок Квалитет на Официјалниот Disney Pixar стока.Автентичноста Гарантирана од САД Продавачот/Производителот.Precut Само Стап Отстранлив Repositionable Еднократно.Нашиот Ѕид Decals ЌЕ се држиме до : Внатре Температура Контролирана Површини се Чисти, Дури и Суви Површини се Насликани Base Изшкуркан Насликана на Дрво (не мрсна завршува) Пластика, Стакло, Метал Повеќето Позадина Нашиот Ѕид Decals.НЕ се ДРЖИ ДО : Надвор Површини Автомобили Porous Текстура Нерамни Површини Груб или Unpainted Дрво Валкани, Никотин, Мрсна, Smoky, Варовит Површини Тула или Cinder Блок Недовршени Base Возрасти 3+.

Особините