.

Стапало Кат Decals Линија До Места Училница Кат Налепници за Училница Линија До Подот Decals Поим Партија Декорација 16Pcs

Стапало Кат Decals Линија До Места Училница Кат Налепници за Училница Линија До Подот Decals Поим Партија Декорација 16Pcs

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Она што Ќе Добиете за Секоја нозе е 7" X 2 3/4", секој лист е 8" X 6", пакет на 16. На налепници се испраќаат во Ziploc кеси кои се resealable и го прави за лесно складирање.Нашата Предност - Ceiba Дрво стапалки.Високо видливи.Останете во место кога е мокра, па тоа е безбедно да се чисти подови.Строго се придржуваат до бетон, плочки, линолеум и подови.Изгледаат професионално.Водич на Патот - Можете да ги користите во вашата продавница.Стави овие стапалки на вашите конкретни кат од пред вратата што води од влезот на скалите.Стави ги врз каде што клиентите обично стануваат збунети.Овие стапалки ќе ви помогнат во голема мера!.Види Она што Нашите Клиенти Имаат да Кажат - "јас ги користите во нашата училница за подрачјето каде чевли се е дозволено.И, исто така, држи ги на која студентите се редат, така тие знаат каде да се стави нивната нозете во ред.".Безброј Користи Мапирање вашиот клиент е саканата патека преку продажбата на подот, насочување на протокот на сообраќај во еден магацин, или дури и во конципирањето танц чекори во денс студиото.Водич луѓе со леснотија, нога отпечатоци се интуитивен да се следат.Често се користи за на училиште, канцеларија, медицинска клиника и за чекори за нова канцеларија или контра локација.Покаже на луѓето каде да застане за слики, ID фотографии, влез или излез поени, итн.Линија до вашите студенти или се користи за означување на безбедноста aisle или egress пат.Тие се одлични за градежни проекти или домашна употреба.

Особините