.

Дневна соба фото позадина mural 177x118inch Повеќе Големината самолепливи Mural Фото Mural Деца Детска Соба Декорација Позадина Ѕид Хартија Момче Девојка Спална Соба - 2XL Еднос?

Дневна соба фото позадина mural 177x118inch Повеќе Големината самолепливи Mural Фото Mural Деца Детска Соба Декорација

DEN 1588.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Производ Големина】:450cm(W)x 300cm(H)(177 x 118inch), Со цел да се олесни вашата инсталација, позадина ќе биде поделена на неколку делови, со што ќе не влијае врз крајниот ефект на mural по комбинација. 【Супер лесно да се инсталира!】 Само лупам и паста.Без алатки, лепак или квалификувани работници се потребни.Бидејќи mural користат самолепливи материјали.Може да се инсталира и користи лесно и радосно. 【Високо квалитетен материјал】:Направен од високо-квалитет на еколошки материјали, користење на новата технологија на печатење.Самолепливи не-плетени ткаенини.Водоотпорен, отпорни на топлина, лесно да ги отстраните дамките. 【Применливи прилики】 : Оваа позадина може да се користи со било декорација стил, и може да се користи за ѕид, стакло, дома декорација за спална соба, дневна соба, кујна или детска соба. 【Квалитетна услуга】 : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно, вашето задоволство е наша цел.Ние, исто така, поддршка на сопствени mural производи, можете исто така комуницираат со нас онлајн ако е потребно. 【производ прирачник】 : 1.Секој сет на мурали е поделена на неколку делови, што на крајот ќе биде во комбинација во заврши mural, без да влијаат на крајниот ефект. 2.Со цел да се олесни транспортот, на тапет се сече во неколку делови, но ова не влијае на интегритетот на производот. 【Карактеристики】 : 1.направени од високо-квалитет на еколошки материјали,Висок квалитет не-плетени ткаенини материјал, флексибилни и водоотпорен. 2.Може да се чистат, бришење и допир на слика без да остават дамки или отпечатоци од прсти. 3.Еколошки и не-токсични, многу погодна за сите живи простори (исто така погоден за спални и детски соби). 【Лесно да се соберат】 : 1.Пред примена позадина, ве молиме бидете сигурни дека ѕидот е чиста и рамна без жива вода. 2.Производот доаѓа со самолепливи, кој е многу удобен да го инсталирате и користите.излупете го и ставете 【прашува】: 1.Поради екранот, вистинската боја може да биде малку поинаков од производот слика. 【За услуга】 : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно, нашиот тим активно ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.

Особините