.

Vlando Град Убавина Накит Кутија Организатор Црна + Патување Essentials Tassels Накит Црна Торба

Vlando Град Убавина Накит Кутија Организатор Црна + Патување Essentials Tassels Накит Црна Торба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Градот Убавина : HIGH-END МАТЕРИЈАЛ-Делукс синтетички кожа надворешноста+Сомот поставата+Висок Квалитет фланелен боксери внатрешни работи.Градот Убавина : DIMENTION : 10.0 x 7.3 x 7.0 инчи околу.Ова е средни накит кутија во можност да ја запази големи накит колекции благодарение на нејзината повеќе прегради.Градот Убавина : СОДРЖИ вграден во огледало, 13 earring закачалки, 8 пара на студ earring носители, 2 пошта на страната клапи, ред на прстен ролни чување до 18 прстени, 3 фиоки, и 3 прегради што ќе ви овозможи да ги зачувате вашите целата колекција накит.Tassel : Овој накит случај се вклопува во вашиот ракавица кутија или чанта и е идеален за оние кои се во движење, одржување на вашиот накит организирани и подготвени да се разменуваат.Tassel : Задоволства, девојки и жени слично кои ги добиваат како подарок.

Особините