.

COTEN Накит Кутија 1PC Имитација Античка Накит Кутија во Дрвена Кутија за Накит Заштеда на Пари Кутија Европски Стил за Чување Салон Организатор 11x7.7x7cm

COTEN Накит Кутија 1PC Имитација Античка Накит Кутија во Дрвена Кутија за Накит Заштеда на Пари Кутија Европски Стил за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

◆ Накит кутија доаѓаат со уникатен дизајн за да се обезбеди повеќе простор и е идеален да се даде како подарок за своите сакани за свадби, годишнини, родендени, и денот на Вљубените.Боја : Темно Црвена Боја.Материјали : Дрво, Кинески ела.Големина : За 11x7.7x7cm.Направени од високо-квалитет Кинески ела материјали, цврсти, трајни и долго употребливи.Оваа имитација антички стил дрвени складирање кутија е уникатна и шик со добра текстура. ◆ Стилски дизајн, идеални за чување на ѓердани, обетки, белегзии, прстени, уво studs, шноли, cufflinks, брошеви и други накит, погоден за секојдневниот живот и бизнис, одличен подарок избор за девојки и жени.1 PC Имитација Античките Дрво Кутија Европски Стил Складирање Кутија за Dorm Продавница Home Description This е имитација дрвена кутија за складирање, кој е добро произведени од високо квалитетен материјал, оваа складирање кутија е уникатна и шик со добра текстура.Специјален дизајн ја прави вашата соба уникатен, модерен, убава и елегантна.Добар избор за складирање семејство gadgets, дребулии и некои други предмети.Карактеристики - Боја : Темно Црвена.- Материјали : Дрво, Кинески ела.- Големина : За 11x7.7x7cm - Направен од високо-квалитет на Кинески ела материјали, цврсти, трајни и долго употребливи.- Оваа имитација антички стил дрвени складирање кутија е уникатна и шик со добра текстура.- Специјален дизајн ја прави вашата соба уникатен, модерен, убава и елегантна.- Добар избор за складирање семејство gadgets, дребулии и некои други предмети.- Таа е погодна за домашни, студија соба, спална соба, облекување маса, бојадисана итн.1 x дрвена кутија.

Особините