.

Февруари Планина рачно изработени Мајка на Бисер Пеперутка Црна Накит Организатор Кутија со Огледало Капак-Подароци за Жените Сопруга и Мајка ми Девојка Пријател,

Февруари Планина рачно изработени Мајка на Бисер Пеперутка Црна Накит Организатор Кутија со Огледало Капак-Подароци за

DEN 2376.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

6 L x W 9 x H 2 инчи.Шик и сјајни кутија комплименти вашата исклучителна накит многу добро.Оваа техника е ексклузивна и дава Неодолива Кралската Допир на Кутија.Почнувајќи со најавтентичен Najeonchilgi модели, ние професионално да се применуваат овие модели од различни култури на секојдневните производи.Значи, целта на полето е 100% природен слични на Бисер и може да трае со децении.Заштита на вашиот Накит со голема грижа на Сомот.Уредно ставете ја вашата Државни јас.Спакуван во уникатен подарок кутија со празно подарок картичка, овој елегантен и луксузен дизајн го прави совршен подарок за вашата сакана јас.Пеперутките се симболи на задоволство, животот на просперитет, и радост.ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ Накит – Накит Организатор нуди доволно простор за вашите скапоцени Накит.ЦРВЕНО КАДИФЕ кога тоа е отстранет, кутијата може да се одржи поголем додатоци како што се нараквици и ѓердани.Или, подарок без повод бидејќи Вашиот Кралица заслужува овој Луксузен Парче Уметност.прстени, обетки, белегзии, ѓердани, привезоци, манжетната линкови, шноли и синџири во оваа неверојатна Ризница Кутија.МАЈКА НА БИСЕР – суптилни Дрвена Кутија е intricately лакирани и инкрустирани со Мајката на Бисер.Материјал : Мајка на Бисер, Дрво.Кралската Класа Кутија е идеален за Квинс.Тоа е природна мешавина од минерали произведени од Морски Школки само како да се Бисери.Мајка на Бисер нуди шик боја шеми и да се направи прозорецот да се издвоите.Други обрасци кои вие исто така ќе љубов.Објектот Димензии : 4.Ве молиме посетете ја Нашата Продавница за повеќе збирки!.Заедно, тие ја претставуваат државата на задоволство и благосостојба.ФЕВРУАРИ ПЛАНИНА' носи раскошот на Najeon-Chiligi (lacquerware инкрустирани со мајката на бисер) врати во живот со вградување на светкава украси во дневниот производи.Во традиционалните корејски уметност, пеперутки, често се гледа со цвеќиња.Рачно изработени – Овој Накит Организатор е Дел од Уметноста.Повеќе причини да ги сакаме нашите накит организатор кутија.Нашите финалниот производ се надева дека ќе успее да дишат некои возбуда во вашиот секојдневен живот.МОЖЕ ДА ГИ ЗАСЛЕПУВААТ БИДЕ СО ВАС!.Одличен подарок за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ, Роденден,Свадба и Годишнината ден или дури и само како малку третираат за себе.Значи, нема повеќе борба на пребарување вашиот омилен обетки секое утро.Кога се прикажани заедно, тие имаат малку поинакво значење.

Особините