.

YUXO Подарок за Жените Накит, Кутии за Накит Кутија Кожа за на Рака Накит Кутии со Заклучување Голем Капацитет Накит Организатор на Жените Нова Година Подароци

YUXO Подарок за Жените Накит, Кутии за Накит Кутија Кожа за на Рака Накит Кутии со Заклучување Голем Капацитет Накит Организатор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤ Монтажни дизајн : Големи накит кутија е дизајниран со мали накит кутија со посебен простор за складирање. ❤ Мали накит кутија е моќна : мали накит кутија е дизајниран со ѓердан кука и нето џеб, слот-тип earring одбор и малку поголем простор за складирање за да се задоволат потребите на краткорочни сали. ❤ Прстен слот и earring слот за : капацитет од два реда на ноктот slots е многу моќен и лесен за полнење.Горните две earring плочи се дупчиња, и секоја плоча може да се одржи 5 пара на обетки. ❤ Популарен подарок идеи-подароци за мајки, девојки, сопруги, ќерки, колеги, пријатели или други посебни жени во вашиот живот. ❤ Висок квалитет на гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Бренд : YUXOOverall, Оваа кутија за складирање ќе биде одлична вредност за парите и совршен лекување или подарок.Тоа лесно се вклопува огромни количини на накит и knick knacks.Име на производ : накит box Material : Leather Other материјали : собираат + hardware Specifications : пет layers Popular елемент : цврсти color Product боја : white Product големина : 26.5x19.8x23cm Style : European Product карактеристики : преголеми шминка огледало и нето џеб, со голем капацитет прстен, обетки, посебен дизајн, мали накит функција, clamshell ѓердан област, убава заклучување дизајн, 5 layers Note : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги повторувате вас како е можно поскоро.

Особините