.

Earring Ѓердан Прстени Earing Копче Нараквици Екранот Стојат,Накит Складирање Кутија,Голем Капацитет Earring Носители,Подароци За Неа,Јасно Накит Кутија-Беж 24.5 13.5 13cm

Earring Ѓердан Прстени Earing Копче Нараквици Екранот Стојат,Накит Складирање Кутија,Голем Капацитет Earring Носители,Подароци

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СОВРШЕН ПОДАРОК : Домот И Уредни Дизајн го Прави Овој Складирање Кутија За Накит Идеален Подарок За Девојки И Жени.Идеален Подарок За Денот на Вљубените,Роденден,Годишнина,Ден на Мајката,Божиќ.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ Направен На Квалитетот на Одбраната Собираат Поставата И Пластика,Овој Накит Организатор Е Мека На Допир И Ќе го Заштити Вашиот Накит И Додатоци Од Оштетување Или Триење.ГОЛЕМА ОРКЕСТАРОТ - Ова Поле Организатор Големини 24.5*13.5*13 CM.Едноставен, Но Елегантен Дизајн Оди Со Било Која Површина Да Работат Како Казна За Декорација.Кристално јасно Акрилик Нанадвор им Овозможува На Накит Да се појави На Врвот.Мултифункционален : Со Различна Големина Прегради За Организирање На Сите Видови На Накит,Вклучувајќи Обетки,Белегзии,Прстени,Ѓердани,Види,Итн.Пространа Простор Држи Вашиот Накит Уредно И Лесно Да Се Најде На Еден Момент Известување.Разноврсна Суета Случај - Ова Multilayer Накит Кутија Е Многу Функционални Да Ги Чува Сите Ваши Накит.Исто Така,Фиока За Замрзнување Е Монтажни Да Ги Задоволат Вашите Потреби.Без Да Се Грижиш За Нередот Или Оштетување На Вашиот Накит.Производителот : Дел Број : K87 BZK-5774 Земја на Потекло : Кина Реден број на модел : 2021 Материјал : Кожа Шема : Нордиските едноставност Совршен Организаторот За Ѓердани,Белегзии,Прстени,Обетки И Други Накит.Избегнувајте Мешани Накит И Изгубени Убави Накит Додатоци Толку често!Доволно Простор За Да Се Стави Мал Накит Во Една Кутија За Секојдневна Употреба.Производ Карактеристики : Материјал : Plastic Size : 24.5*13.5*13cm Warm Прашува : 1.Само Накит Кутија Се Продава,Не Вклучувајќи И Други Елементи На Сликата.2.Ве молиме Овозможи 1-3cm (Добри Подароци Или Фотографија Реквизити За Пријатели Да ги Направи Вашите ноќ на Вештерките Партија се Повеќе интересни-3cm7"") Разликата се Должи На Прирачник за Мерење И Мали Варијации на боите За Различни Екранот Поставување.(Доколку Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил,Јас Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа,Ви Благодарам!)Производи Вклучуваат : 1*Накит Кутија.

Особините