.

Лос Trinket Кутија Мажите на Жените Метал

Лос Trinket Кутија Мажите на Жените Метал

DEN 2255.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лос Trinket Кутија Мажите на Жените Метал.Украсен со Сваровски Кристали.Материјали : Pewter, Swarovksi Кристали, Емајл.Крај : Глеѓ.Обвивка : None.Складирање прегради : 0. Бројот на фиоки : 0. Затворање : Шарки.Личност : Креативни, Тренди, Отворено Авантурист.Повод : Годишнина, Сезонски, Пролет, Корпорации.Примач : Мажи, Жени, Тинејџерски Момче, Тинејџерски Девојка.Материјал Инфо : Метал.Тип : Накит Држачот.Повод : Годишнина, Корпорации, Падне, Денот на Таткото, Само Затоа, Сезонски, Пролет, Зима.Производ Големина : 4.25x1.5x3.5li.Личност : Спортски, Креативни, Не-го Yourselfer, Храна, Отворено Авантурист, Трендовски.Примач : Дечко, Брат, Татко, Пријател, Дедо, Маж, Син, Тинејџерски Момче, Тинејџерски Девојка.Производ Големина : 4.25 Во.X 1.5 Во.X 3.5 Во. ✔️ *** Ве молиме да не известите директно од било каква загриженост со авторски права, трговски марки, или патенти.Земаме многу сериозно и веднаш ќе ги отстрани сите огласи едноставно со се да ни се јавите преку нашата продавница.Дијамант Дома не производството на овој производ и само извори од угледни и 100% потврдени добавувачи кои имаат важечки фактури.**Производ Големина : 4.25 Во.X 1.5 Во.X 3.5 Во.Обвивка : None Recipient : Мажи, Жени, Тинејџерски Момче, Тинејџерски Девојка Материјал Инфо : Metal Product Големина : 4.25x1.5x3.5li Personality : Креативни, Тренди, Отворено Adventurer Closure : Hinged Occasion : Роденден, Сезонски, Пролет, Corporate Materials : Pewter, Swarovksi Кристали, Enamel Finish : Enamel Type : Накит Holder Gender : Мажи, Жени's Number на фиоки : 0 Storage прегради : 0.

Особините