.

Fenfangxilas Прстен Екранот Стојат, Елегантен Црн Сомот Мулти Прст Прстен Стојат Накит Организатор На Екранот Носителот Рек Контра Еден Остар Прст

Fenfangxilas Прстен Екранот Стојат, Елегантен Црн Сомот Мулти Прст Прстен Стојат Накит Организатор На Екранот Носителот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Додава стилски акцент на вашиот гардеробер или суета.Заземаат помалку простор од прстени дуќани па ќе може да прикаже повеќе парчиња во вашиот дисплеј област.Направена од убави сомот дека е мека на допир и ќе го заштити вашиот накит од секаков вид на оштетување или триење.Меки кадифени површината прсти се задржи вашата прстени прикажување добро, и да ви помогне со избирање на една од нив лесно.Одлично за организирање на вашиот накит, Тоа е основна алатка за вашиот гардеробер или накит шоу.

Особините