.

Healifty 1 Сет DIY Занает Накит Одлуки Алатки Поставите криво Клешти Јаглероден Челик Клешти со Низа и торбичката

Healifty 1 Сет DIY Занает Накит Одлуки Алатки Поставите криво Клешти Јаглероден Челик Клешти со Низа и торбичката

DEN 750.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Клешти Мек Зафат Премиум Јаглерод Челични Рамни Вилица Plier Поправка на Алатки за Занаети Апаратот Накит.Калено вилици со аглеста совет за виткање, влечење, одржување и подигање на објекти во тесни подрачја во непарен позиција.Пролет натоварени серпентина замена за намалена рака замор и грчеви.Дизајниран за жица работа, електроника, примена, накит поправка, и идеална алатка за занает и хоби проекти.Нерѓосувачки челик куќиште со мека зафат перница рачки за дополнителна удобност и да се обезбеди контрола.Description This објектот е збир на клешти изработени од нерѓосувачки челик куќиште со мека зафат перница рачки за дополнителна удобност и да се обезбеди контрола.Калено вилици со аглеста совет за виткање, влечење, одржување и подигање на објекти во тесни подрачја во непарен позиција.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Челик.- Големина : 13.5 x 1.1 x 0,8 cm.Пакет Including1 x Сет на Клешти.

Особините