.

Agatige 2 парчиња Накит Клешти за Полнење, Накит Кауција Клешти за Накит Одлуки Beading Looping Обликувањето Жица DIY Занаети

Agatige 2 парчиња Накит Клешти за Полнење, Накит Кауција Клешти за Накит Одлуки Beading Looping Обликувањето Жица DIY Занаети

DEN 594.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 Облик : комбинација на 2 различни форми може да ги исполни вашите различни барања. 3-Фаза Клешти Должина : 14.2 cm / 5.6 во Круг Носот Клешти Должина : 13.2 cm / 5.2 во.Широка Примена : Широко примена опсег, може да се користи за накит одлуки, рачно изработени, секојдневно одржување, итн.Ергономски Рачка : Справи изработени од гума материјал за лесна контрола, против пролизгување, анти‑триење, погоден е за долга работа.Премиум Материјал : Користење одлична Нерѓосувачки челик + гумени материјал, кој е издржлив, висока цврстина и добар употреба на сила.Преносни : Мали димензии и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Спецификација : Предмет Тип : Клешти Материјал : не ' Рѓосувачки челик + гума Функција : Клешти, рачно изработени 3-Фаза Клешти Должина : Околу. 14.2 cm / 5.6 во Круг Носот Клешти Должина : Околу. 13.2 cm / 5.2 во Пакет Листата : 2 x Клешти.

Особините