.

Коприва и Мед Patricia Гравирани Стаклени Махагони Накит Градите Накит Кутија

Коприва и Мед Patricia Гравирани Стаклени Махагони Накит Градите Накит Кутија

DEN 2879.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Богата Antiqued Махагони Заврши, Antiqued Месинг Фиока Вади, И Заокружен Дизајн Со Гравирани Цвеќиња Flourishes.Топ Шарки Капакот Се Отвара За Да Се Открие 10 Прстен Ролни И 4 Поделени Прегради.Две Гравирани Стаклени Врати Се Одржи Ѓердан Куки И Повеќе Простор.Шест Големи Фиоки Обезбеди Совршено Место За Дополнителна Меморија.Целосно Наредени Со Анти-Оцрни Се Чувствува И Целосно Да Се Состави.Добро, здраво, малку убавина.Што ќе се каже дека секој пат кога ќе одиме до patricia накит градите и кога ќе се погледне во огледало, само во внатрешноста на врвот капак.и она малку убавина е со богата antiqued Махагони заврши, antiqued месинг фиока вади, заоблени дизајн, и гравирани цвеќиња flourishes.Топ шарки капакот се отвара за да се открие 10 прстен ролни и 4 поделени прегради.Две гравирани стаклени врати се одржи ѓердан куки и повеќе простор.Шест големи фиоки обезбеди совршено место за белегзии, рачни часовници, ѓердани, или други накит.

Особините