.

GPAIHOMRY Накит Кабинет, Ѕид Вратата Монтирани Накит Armoire со Целосна Должина Огледало, Големи Козметички Складирање Организатор со Држач, Четка

GPAIHOMRY Накит Кабинет, Ѕид Вратата Монтирани Накит Armoire со Целосна Должина Огледало, Големи Козметички Складирање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Чувајте ги Сите на Вашиот Накит Организиран】GPAIHOMRY накит armoire е специјално дизајниран да ви помогне подобро складирање на вашите вредности и да ги задржи сите на вашите обетки, белегзии, алки, прстени, часовници организира и ги спречи добивање испреплетени. 【Полна Големина Огледало】Ултра-модерни и стилски дизајн обезбедува цела нова огледало искуство без да се жртвува простор, форма и функционалност. 【Вградениот Сензор за Светло】Магнетна лента адсорпција инсталација, лесен и брз, USB полнењето е подготвен за употреба, прирачник за & автоматски прекинувач може да биде вклучен. 【Големи Frameless Ивица Огледало】На frameless супер-големи high-definition огледало површина, парична казна и ивица е мазна и круг, тој е безбеден и не ги повредат вашите раце. 【Убав Подарок】За вас, за некој пријател има роденден, или за вашата сакана за специјална пригода!Оваа квалитет накит организаторот ќе ги направи вашите очи искра!.Хуманизирано дизајн, погодно за вашиот живот внимателен дизајн на отворање на вратата е внимателен за својата погодност.Во прилог на ова огледало кабинетот, исто така, можат да бидат затворени, така што никогаш нема да се плаши од вашите деца месинг до вашиот козметика.Мултифункционален огледало кабинет Ова не е само еден долгометражен огледало но, исто така, козметички складирање кабинет, накит складирање кутија, која може да бидат обесени насекаде во вашиот дом и да стане убава декорација во вашиот дом.Спецификации : Производ : 2-ВО-1 Накит Armoire Вкупната Големина : 40 x 10.5 х 120cm Полица за Складирање Длабочина : 7.5 cm Пакет се Вклучени : 1 x Големи Чување Накит Организатор 1 x Настава 1 x Pack на Додатоци Забелешка: препорачливо е да се задржуваме 31cm дупка проред за монтирање на ѕид.По повратни информации од многу клиенти, инсталација висина е 35-45см далеку од земјата, и искуството е подобро.Ве молиме обратете се на висина за инсталација!.

Особините