.

USB-C Преносни Монитор - 15.6 Инчен FHD HDR FreeSync Нула Рамка USB-C Компјутерски Екран со Двоен Тип-C Мини HDMI за Лаптоп КОМПЈУТЕР Телефон Mac Површината Xbox PS4 Прекинувач, со Smart слу?

USB-C Преносни Монитор - 15.6 Инчен FHD HDR FreeSync Нула Рамка USB-C Компјутерски Екран со Двоен Тип-C Мини HDMI за Лаптоп

DEN 4559.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 【1080 P FHD HDR Следи】15.6 инчен 1920x1080 Супер Јасно IPS A-одделение екран. 1080p резолуција, 72% NTSC избор на бои, 178° ЦЕЛОСНА агол на гледање, Free Sync, HDR, Ниска Сина Светлина карактеристики.Оптимизирате вашиот живот и работа, со прекрасните визуелни и неверојатна репродукција на боите. 【Приклучок во Игра и】За Ултра Погодност, поврзете го следи со вашиот уред од страна на Еден USB Тип-C Кабелот за напојување и видео сигнал на пренос.ЗАБЕЛЕШКА : Вашиот уред треба да ги поддржи thunderbolt или USB 3.0 3.1 Тип C ДП ALT-РЕЖИМ. 【Широк Врска & вградениот звучник】Cocopar монитор е компатибилна за лаптопи, Компјутери, Телефони, PS4, XBOX, Nintendo Прекинувач, Малина Пи со USB Тип Ц и мини HDMI порт. 2 вградените звучници ефикасно помага да се прикаже мулти-медиа датотеки особено кога слушате музика/watch филмови/играат игри. 【Ултра Тенок, мала Тежина & Преносни】Мерење само 4mm (0.2 инчи) на slimmest точка и 650g (1.43 фунти) тежина.Smart Стојат Случај може да се прилагоди на различни стои агли и заштита на целиот монитор.Совршен избор за неговата Преносливост и Леснотија на Користење. 【Smart Cover】smart случај се направени од издржлив СТП кожа надворешноста, држи вашиот монитор од гребење и може да се здипли во различни агли за гледање.СПЕЦИФИКАЦИИ.Боја : Црна.Големина на екран : 15.6 инч.Резолуција : 1920*1080. Панел Тип : IPS.Агол На Гледање : 178°.Избор на бои : 72% NTSC.Освежете го Оценувате : 60 Hz.Net Тежина : 1.43 lbs.Пристаништа : Мини HDMI, Тип Ц(моќ и дисплеј), PD(власта).ПАКЕТ. 1 x Cocopar 15.6" Преносни Следи,1 х Smart Cover,1 x 5 V 2 A Адаптер,1 x USB Тип-C до Type-C кабел,1 x USB Type-за да го Тип-C кабел,1 x Мини HDMI кабел.ИМАЈТЕ на ум.Ве молиме проверете дали Тип C порта на вашиот уред е Thunderbolt или USB 3.0 3.1 Тип C поддршка на ДП ALT РЕЖИМ.Ако Тип Ц е само за полнење, користете HDMI порт наместо за прикажување.

Особините