.

KYAM Лаптоп Главата Безжични Телефони На Уво Слушалки со Bluetooth 5.0 Количка за Стерео Слушалки 48H Исполнување со RGB Светлина Мека Earmuffs Професионални (Боја : Портокал)

KYAM Лаптоп Главата Безжични Телефони На Уво Слушалки со Bluetooth 5.0 Количка за Стерео Слушалки 48H Исполнување со RGB

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Хуманизирано Дизајн : лесен дизајн обезбедуваат максимална удобност и индивидуални одговара овозможи долго игри сесии без замор.Свитлива и Удобно : Високо-квалитетни протеини earmuffs, 360° завиткување уши, удобен за носење и блиску до уши.Тоа може да се прилагоди од страна на телескопски, и количка.Слушалки усвојува Bluetooth 5.0 Чип, кој може да пренесува податоци со голема брзина и да ви донесе мазна музика искуство.Одличен Звук : 40mm драјвери може да донесе подобро бас.Активен бучава-поништување, опкружена со слушалки на уво ви донесе остри, моќен звук и тивок звук, кој ќе ви помогне да уживате во музика подобро.На животниот век на батеријата : има 1000m Ah изградена-во голем капацитет на батерија која ви овозможува да го користите до 48 часа на едно полнење.Тесни одговара : Сите контактни точки се изработени од мек, но издржлив материјал, удобен за носење, погодни за долготрајна употреба.Име на производ : Bluetooth Headphones Bluetooth верзија : 5.0 капацитетот на Батеријата : 1000m Ah литиум полимер battery Charging време : 1.6 HUse време : 48 H (light off држава) / до 20Ч (светлината на државата)Звук единица : 2×40mm (1.6 in)Чувствителност : 105d B/V@1k Hz Distortion (THD) :

Особините