.

NBK MJC-65CS-EBL-14-30 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, Создаден Дијаметри 14 mm и 30 mm

NBK MJC-65CS-EBL-14-30 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, Создаден Дијаметри 14 mm и 30 mm

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тип На Производ : Лежишта И Bushings.Објектот Пакет Димензија : 5.0 " L Х5.0 " W Х5.0 " H. Точка Пакет Тежина : 5.0 lbs.Земја На Потекло : Сад.NBK - MJC-65 CS-EBL-14-30 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип - 2.56"x3.54"x3.54", Создаден Дијаметри 14 и 30, Отценети вртежен момент 46, Макс вртежен момент 92, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 9000, Моментот на Инерција 3.5x10^-4, Статични Torsional Вкочанетост (NM/rad) 2800, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.2, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 1.5, Ракав Цврстина A80, Масовно 500 g.

Особините