.

NBK MJC-95CS-ERD-32-48 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, 32 mm и 48 мм Понесе Големина, Алуминиумски A2017

NBK MJC-95CS-ERD-32-48 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, 32 mm и 48 мм Понесе Големина, Алуминиумски A2017

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно Се Вклопуваат Ви Овозможува Да Се Соберат И Партиција Центар И Ракави Непречено.Одлична Флексибилност Овозможува Ексцентричност, Аголна Неусогласеност И Извртување На Вибрации За Да Биде Прифатена.Електрична Изолација Отпор Вредност : Не Помалку Од 2 ohms.Земја На Потекло : Сад.NBK - MJC-95 CS-ERD-32-48 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип - 3.74"x4.96"x4.96", Создаден Дијаметри 32 и 48 Рангирани вртежен момент 450, Макс вртежен момент 900, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 6000, Моментот на Инерција 2.3x10^-3, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 8900, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.1, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 2.0, Ракав Цврстина A98, Масовно 1600 г.

Особините