.

WYFFF 31inch Стакло Мрзливи Сузан Плочата за Трпезариска Маса, Rotatable тањир, со Тивок Алуминиум Легура Лого, Лесно да ги Споделат Сите Храна

WYFFF 31inch Стакло Мрзливи Сузан Плочата за Трпезариска Маса, Rotatable тањир, со Тивок Алуминиум Легура Лого, Лесно да

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Безбедно и непречено "патка-наплатен" калено стакло работ дизајн, дебела и стабилна ротирачки плочата за да се обезбеди стабилен ротација и не е лесно да се депонија.Висок квалитет на стакло материјал, задебелена 10мм калено стакло, не-токсични и невкусна, мазна и лизгава, висока температура отпор, анти-судир, силна носивоста, долгорочна употреба.Удобен 360° вртливата дизајн е одлична за порција леб или мирудии на вечера табела.Изградба прави да биде прекрасен прилог на било дома декор.Користење на оваа корисна калено стакло мрзливи Сузан во кујната, трпезаријата или дури и во играта соба за да се одржи игра потреби, или закуски за големата игра.Идеален за семејни вечери, роденден партии, торта покажува, да помине јадења, зачин тегла организаторите, за ресторани, банкети, кујни.Ве Молиме Да Се Измери Големината На Вашиот Десктоп Пред Купување На Мрзливи Сузан.Кога Ротирачки Лента Е Ставен На Десктоп, 30-50cm На Просторот Треба да Се Резервира на Страната На Десктоп.Со нејзината мазна на допир и кристално-како елеганција, Мрзливи Сузан е плочата претстава која сама по една одлична презентација.Без разлика дали се на издржување на семејството-стил празници или како централен дел на табелата, овој минималистички Мрзливи Сузан е совршено парче за да помине низ јадења!Тоа карактеристики мазна кружни рабови и премија вртливата дното.Основни parameters Name : Стакло turntable Product облик : round Size (дијаметар) : 31 inch Process : Polished Thickness : 10mm Material : калено glass Base материјал : алуминиум alloy Please забелешка : 1. Додека ние се прикаже на повеќето точни боја е можно, најверојатно ќе бидат варијации во бојата се должи на разликите во компјутерски монитори.2. Прирачник за мерење, големината на производот ќе има 1-3 см грешка.3. lf имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 48 часа.4. Ние ќе ви помогнеме да ги пратите на својата цел и да ве известува во брзање, Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас!КУПИ СЕГА со кликнување на "Додај во Кошничката Копчето", нема да бидете разочарани!.

Особините