.

Рев-На-Полица 4WLS272-20-52 Дрво Класичен 20 Д Форма Мрзливи Сузан 2 Полица Сет со Т, Природно Дрво

Рев-На-Полица 4WLS272-20-52 Дрво Класичен 20 Д Форма Мрзливи Сузан 2 Полица Сет со Т, Природно Дрво

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тип : Мрзливи Susans - D Форма.Материјали : Дрво,Алуминиум.Крај : Природно Дрво.Серија : Дрво Класичен.Рев-На-Полица, 4 WLS272-20-52, Г Форма, Дрво Класичен, Мрзливи Susans, 20 Г Форма Мрзливи Сузан 2 Полица Сет од Дрво Класична Серија На Дрво Класична Серија карактеристики полиците со 1.625 цврсто дрво на rim, прст заеднички, 5/8 дебели јавор полиците, алуминиумско лого и хром центри.Оваа организатор е убава и класичен и ќе се направи пристапување shelved предмети полесно.Со дополнителни telescoping пост тој е највисок квалитет избор од Рев-На-Полица дрво мрзливи susans.Карактеристики : Секоја Единица Содржи : (2) јавор полиците, telescoping вратило да се приспособат на 26 - 32 Внатрешна Кабинет Висина, метален хардвер Тестиран за да се надмине BHMA Класа-1 Спецификации Хром Центри и Вратило 1.625 цврсто дрво rim Прст заеднички rim Ограничен Доживотна Гаранција 1 дијаметар вратило систем Потроши простор е нешто од минатото!Рев-На-Полица е на световите најголемиот производител на функционална складирање и организирање на производи.Рев-На-Полица може да им понуди на двете професионални и сопствениците на најдобрите кабинет складирање на решенија достапни.

Особините