.

Круг Мрзливи Сузан Калено Стакло Плочата Кујна, Трпезариска Маса 360° Вртливата Екранот Лента Со Тешки Тањир Лесен За Споделување На Храна

Круг Мрзливи Сузан Калено Стакло Плочата Кујна, Трпезариска Маса 360° Вртливата Екранот Лента Со Тешки Тањир Лесен За Споделување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

❁ Силна стакло материјал : висока јачина на калење третман, висока температура отпор, не е лесно да се скрши, експлозија-доказ, и силна товарот капацитет, може да бидат сигурни да се јаде. ❁ Функција : Тоа може да се користи за достава на храна, пијалоци, торти и други видови на храна.Елегантен дизајн е многу погоден за сите видови на круг јадење маси, што се користи за семејните собири, birthday (роденден) странките и другите прилики. ❁ Уникатен дизајн концепт : Во една партија повод, колку што можете лесно да го вклучите бирање, можете брзо да добиете на предмети што треба, без да се движи позиција, така што сите можат да уживаат во удобен услуги. ❁ Безбедно : безбедно и непречено duckbill работ дизајн спречува испакнатини или гребнатини, и стабилна плочата има силна товарот капацитет, и 360-степен мазна ротација не е лесно да се превртам. ❁ Применливи сценарија : На плочата е многу погодна за семејствата, вечери, роденден партии, ресторани, банкети, отворено тераси или кујната countertops, градина маси. (◕ᴗ◕✿) Добредојдовте на оваа мала продавница !!!Мрзливи сузан плочата е совршен додаток за хотели, кујна ресторани, големи јадење места, и дава многу удобно јадење искуство.Тоа ќе биде одличен housewarming подарок или одличен начин да се додаде уникатен допир на вашите оброци.Стави во средината на табелата за лесно споделување на јадења, сосови и мирудии, или стави го на ковчегот за лесни за складирање. ❥ Спецификација за производ : - Име : Мрзливи Сузан Плочата - Материјал : калено стакло - Плочата за конфигурација стандард : На плочата е 40cm помала од десктоп дијаметар (исто така, можете да изберете во зависност од вашите сопствени преференции) - Применливи сценарија : хотели, ресторани, farmyards, домови, кујни, банкети, итн. - Боја : Црна - Пакување : 1 * плочата ❥ Забелешка : не се погоди или хит на стаклена површина со остри објекти за да се избегне оштетување.Не користите корозивни течности да ги стакло површината за да се избегне оштетување на сјај. ☺Ако имате било какви прашања или ви се потребни совети, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да ви обезбеди со квалитетни решенија.

Особините

- Name:
Lazy Susan Turntable
- Material:
tempered glass
- Turntable configuration standard:
The turntable is 40cm smaller than the desktop diameter (you can also choose according to your own preferences)
- Applicable scenarios:
hotels, restaurants, farmyards, homes, kitchens, banquets, etc.
- Color:
Black
- Packing:
1 * turntable
❥ Note:
Do not hit or hit the glass surface with sharp objects to avoid damage. :
Do not use corrosive liquids to wipe the glass surface to avoid damaging the gloss. :
☺If you have any questions or need advice, please feel free to contact us, we will reply you as soon as possible and provide you with quality solutions. :